Новина

Через підгоряння їжі ледве не згоріла квартира рівнян

12:56, 20 Вересня

зображення новини

У Рівному на вулиці Студентській рятувальники 3-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Рівне та оперативно-координаційний центр обласного управління служби порятунку Рівненщини запобігли пожежі у багатоквартирному будку. Інцидент трапився у четвер, 19 вересня.

Через залишену їжу на плиті у одна із квартир, що на розташована третьому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку була вщент заповнена.

Рятувaльники відключили гaзову плитку та повідчиняли вікнa у квaртирі для провітрювaння помешкaння. Жертв та постраждалих немає.

До цього виклику залучили дві одиниці техніки ДСНС та 8 рятувальників. Громадяни останнім часом почали порушувати правила пожежної безпеки забуваючи вимкнути газову колонку на якій готується їжа. Це трапляється з декількох причин, одні засинають а інші йдуть з дому по власних справах. Варто відмітити, що підгоряння їжі може призвести не лише до пожежі в приміщенні ай до вибуху побутового газу з непередбачуваними наслідками. Тому рятувальники просять громадян дбати про пожежну безпеку власних осель.