Новина

Через ДТП село біля Рівного залишилось без світла

12:37, 10 Вересня

зображення новини

Учора ввечері, 9 вересня, водій авто на іноземній реєстрації збив електроопору 10 кВ у селі Бронників Рівненського району.

Особу порушника правоохоронці встановили. Оперативно-виїзна бригада ПрАТ «Рівнеобленерго» одразу ж демонтувала пошкоджену електроопору і увечері електропостачання споживачам було відновлене.  Вже сьогодні, 10 вересня, проводяться роботи зі встановлення нової електроопори. Про це повідомляє «Рівнеобленерго».

Випадки причетності до аварійних ситуацій в електричних мережах сторонніх осіб не поодинокі. З початку 2021 року ПрАТ «Рівнеобленерго» було виявлено 155 фактів пошкодження майна Товариства, що призвело до відсутності електропостачання у споживачів та завдало збитків на близько 800 тисяч гривень. В тому числі 79 випадків знеструмлень внаслідок ДТП.