Новина

Чемпіони України з Рівного вперше братимуть участь у єврокубах з софтболу

17:00, 20 Лютого

зображення новини

Рівненська команда з ігрових видів спорту вперше братиме участь у єврокубках. Жіноча команда “Західний вогонь”, яка є чемпіонкою України з софтболу, підтвердила участь у відбірковому етапі Європейського кубка.

Відповідна інформація оприлюднена на сайті Європейської софтбольної федерації. Разом з рівнянками у турнірі, що у серпні проходитиме в Болгарії, за право виступати серед еліти також змагатимуться клуби з Німеччини, Данії, Польщі, Австрії, Ізраїлю та Болгарії.

Як розповів головний тренер “Західного вогню” Володимир Судимак, право грати в єврокубках наша команда постійно має з 2013-го року. Втім, у минулі роки відмовлялися через відсутність коштів. Цього року, за словами пана Судимака, до останнього чекали на рішення Європейської федерації щодо місця проведення змагань. Коли ж дізналися, що грати треба у Болгарії, куди їхати відносно недорого, одразу ж підтвердили участь. Гроші на поїздку планують просити у спонсорів. Частину витрат хочуть покрити за рахунок продажу клубної атрибутики.