Новина

Бригаді, в якій боронить країну острожанин, терміново потрібно авто

10:46, 25 Січня

зображення новини

Острожанка, начальниця відділу культури, дозвілля та туризму виконкому Острозької міської ради Ольга Лозюк у фейсбуці звернулася до усіх небайдужих з проханням допомогти придбати авто для окремої 14 стрілецької бригади ЗСУ. Бійці боронять нашу країну у гарячих точках на Донеччині. У цьому підрозділі захищає Україну чоловік її сестри. На жаль, авто яке мали бійці було знищене під час одного із виїздів. Для придбання нового транспорту, яким хлопці зможуть евакуйовувати поранених з поля бою, необхідно більше 100 тисяч гривень.

«У кожного з нас є НАЙРІДНІШИЙ захисник у цей час. Я Звертаюсь до усіх, хто мене знає із особистим проханням допомогти. Чоловік моєї сестри Марії, наш кум, батько трьох синів добровольцем у лютому пішов захищати нашу землю від окупанта. Його підрозділ гостро потребує транспорту», – написала Ольга Лозюк.

Дружина військового також просить усіх небайдужих допомогти якомога швидше придбати авто для наших захисників:

«Сьогодні моє звернення до кожного небайдужого до наших захисників, які постійно в небезпеці в нелегких умовах захищають нас з вами від навали ворога!!! На фото мої любі і такі дорогі мені син та чоловік. Син, який сміливо доправив авто хлопцям на фронт! Авто, що давав шанс врятувати поранених, вивозити хлопців з поля бою! Та, на превеликий жаль, в останньому бою авто було знищено і тепер хлопці терміново потребують нового рятівника. Змушені оголосити збір коштів для придбання авто на потреби окремої 14 стрілецької бригади, які зараз щодня воюють на Донецькому напрямку в найскладніших умовах і найважчих боях, адже він такий важливий для їх порятунку, дякую кожному, хто долучиться! Ціна питання  понад 100 000 гривень. Кожна гривня важлива і може врятувати життя нашим воїнам. Я буду дуже вдячна кожному за допомогу!» – написала жінка.

Реквізити для допомоги:

Номер карти: 5168755443992439

Та посилання на банку