Новина
Благодійний обід для людей без прихистку провели в Рівному
12:00, 25 Жовтня

В неділю, 24 жовтня у Рівному в районі Пивзаводу відбувся благодійний обід для безпритульних людей.
Про це повідомила волонтерка Ірина Лепеха у Фейсбуці.

Хочемо подякувати всім, хто долучився до цього обіду. Сьогодні багато людей відгукнулись і привезли допомогу: це багато одноразового посуду, хліб, бургери, печиво, продукти для приготування сьогоднішнього обіду, круасани, яблука, багато одягу, поглинаючі пелюшки. Дуже дякуємо за небайдужість! Люди також передавали подяки кожному, хто допомагає!
На сторінці групи “Торбинка добра” волонтери повідомляють, що вже 10 місяців поспіль в районі пивзаводу проводяться такі обіди. Проводиться також збір продуктів та одягу для безхатьків.
Наступний обід відбудеться 31 жовтня о 12.00 біля танку, поряд з магазином «Від І До».
