Новина

Без приймальні: міськрада Рівного відмовила депутатці Соломії Бобровській

16:44, 24 Квітня

зображення новини

В п’ятницю ввечері на своїй сторінці у facebook рівненська народна депутатка Соломія Бобровська виставила відео-коментар з приводу ситуації із не наданням для неї приміщення під громадську приймальню. Вона зазначає, що на минулій сесії міської ради це рішення не здобуло підтримки більшості міських обранців, не зважаючи на те, що її підтримали і мер і секретар міської ради.  Соломія Бобровська вважає це рішення політично вмотивованим.

Знаю, що це вечір п’ятниці. Але це вітання рівнянам, рівненським медіа, які сьогодні підняли цю тему без мого коментаря,…

Posted by Solomiia Bobrovska on Friday, April 23, 2021

 

Нагадаємо, що відповідно до ЗУ “Про статус народного депутата України” :

“місцеві органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування, в управлінні яких знаходиться відповідно державна власність чи комунальна власність територіальної громади на території відповідного виборчого округу, зобов’язані надати окреме технічно обладнане службове приміщення з розташуванням у ньому постійного робочого місця помічника-консультанта народного депутата з наступним відшкодуванням витрат в установлених межах і за рахунок бюджетних призначень на забезпечення діяльності Верховної Ради України “

В коментарях під постом вже розгорілася гаряча дискусія, зокрема член партії ЄС Павло Алєксєвич озвучив позицію своєї фракції в міськраді:

“Наша партія керується республіканськими цінностями, одна з них: «халява – зло». Є відома теза, що пасує до ситуації – «безкоштовних сніданків не існує». Відтак, коли наша депутатка Яна Зінкевич відкривала громадську приймальню, то і гроші на оренду і гроші на ремонт ми шукали самі в наших прихильників. А не просили виділяти майно громади. Навіть депутати Слуги Народу – також орендують та підтримують свої приймальні їх власним коштом. Тому ми не бачили аргументів робити виключення.”