Новина

Активісти прибрали рівненський парк, а комунальники 10 днів не вивозять зібране сміття

11:46, 16 Червня

зображення новини

Ще 6 червня активісти влаштували прибирання парку “Єврейка”, зібране сміття залишили біля тамтешнього контейнеру, що розташований біля 5 школи. Вони домовились, щоб зібраний непотріб забрали. Однак на календарі вже 15 червня, а сміття ще і досі там. Про це повідомляє телеканал “Ритм”

“Це сміття, яке збиралось за останні дні, ми сюди привезли, зв’язались з КАТП 1728, там нам пообіцяли, що ми безумовно вивеземо, от дивіться, 10-тий день воно тут лежить, нікому нема діла. Ці пакети рвуться, ми переживаємо, ставимо весь час на сайті, вони це все бачать, але реакції нуль”, – розповів рівнянин Віктор Кривун.

“Воно і буде там стояти, тому що забирається сміття з школи один раз з 1 по 22 червня, вже один раз забрали, більше забирати поки не будемо. Управління освіти прислали лист, щоб не вивозити сміття зі школи, через те, що нема навчання і вони не проплачують”, – повідомили представники Комунального автотранспортного підприємства 1728.

На запитання кореспондента, чи можна сміття забрати раніше, відповіли: “А чого волонтери його там залишили біля школи, волонтери повинні вивозити сміття, а не носити до школи. Поки в 5 школу їхати не будемо, ми заїдемо, глянемо, що там, скільки, якщо буде можливість – заберемо. Взагалі то, 22 числа воно забирається”.