Новина

Рівненські медики отримали неонатальний автомобіль

14:50, 22 Вересня

зображення новини

Рівненська обласна дитяча лікарня отримала новий неонатальний автомобіль швидкої допомоги. Про це повідомляє сторінка закладу в соціальній мережі Facebook.

СМедики отримали сучасний неонатальний автомобіль швидкої допомоги типу С на базі Citroen Jumper. За словами головного лікаря Рівненської обласної дитячої лікарня Віталія Бойка, обладнання неонатальних машин дозволяє рятувати життя немовлят прямо в дорозі.

– В салоні знаходиться свого роду «капсула життя» . Це інкубатор для транспортування недоношених дітей або новонароджених. Він підтримує стабільну, безпечну температуру і вологість, туди надходить кисень. Він оснащений гідропневматичною підвіскою, яка не залежить від амортизації автомобіля. Тобто дитина в «капсулі життя» не відчує жодного поштовху під час руху машини, – розповів Віталій Бойко.

Проект «200 швидких для України» реалізується з липня 2019 року. До медичних закладів усіх областей України вже передано 57 сучасних автомобілів швидкої медичної допомоги, обладнаних сучасним висококласним устаткуванням, яке рятує життя людей. Ще 20 автомобілів швидкої медичної допомоги типів А, В, С передають медикам країни. До кінця року ще 123 нових, сучасних, обладнаних за всіма стандартами автомобілів швидкої медичної допомоги будуть передані лікарням країни, що дозволить лікарям за рік здійснити понад мільйон виїздів до пацієнтів і врятувати понад мільйон життів.