Новина

16-річний мото спортсмен з Радивилова яскраво дебютував на міжнародних змаганнях

16:10, 21 Вересня

зображення новини

Вихованець рівненського спідвею та українського мотоспорту Назар Парніцький яскраво заявив про себе на міжнародних змаганнях у Польщі, посівши 2-ге місце у черговому раунді NICE CUP.

Гонщик, якому зовсім скоро виповниться 16 років, привіз срібні нагороди змагань. Турнір у Торуні надовго лишиться в пам’яті українського учасника та його родини. Боротьба за право виїхати на старт була довгою, а спортивну форму наш земляк підтримував під керівництвом легенди польського спідвею Романа Янковські та польської Unią Leszno.

Про мотокросмена розповіли  у Радивилівській громаді.

Із початком воєнних дій на території України родина вимушено виїхала до Польщі, де завдяки підтримці клубу Unia Leszno отримали прихисток (квартиру та допомогу), а також можливість безкоштовних тренувань у складі багаторазових переможців Польської Екстраліги (Унія Лєшно 4 рази здобувала золоті нагороди за останні 6 років).Громадська організація “Клуб вболівальників Рівненського спідвею” допомагала консультаціями, порадами та контактами із представниками спідвейної спільноти. Також приємно, що свій шлях у спідвеї Назар Парніцький розпочав у складі “Рівненського міського спортивно-технічного клубу”, ставши у 2017 році чемпіоном України у класі мотоциклів 125 см.куб.