Новина
Рівненська поліклініка запровадила IP-телефонію
12:15, 04 Березня

З 1-го березня у поліклініці «Ювілейна», що розташована по вул. Макарова,3, усі пацієнти мають змогу користуватися новою послугою. Безкоштовну послугу IP-телефонії, яка існує всього декілька днів, уже випробувало чимало рівнян. За словами головної лікарки КНП «ЦПМСД «Ювілейний» РМР Вікторії Покоєвчук, таку послугу вирішили запровадити для зручності пацієнтів та реєстраторів.У лікарні для працівників call-центру облаштували зручний кабінет з усією необхідною технікою. Наразі у поліклініці працює три лінії, медзаклад готовий приймати велику кількість дзвінків. Про це повідомляє Ритм
Кожен пацієнт зможе дізнатися інформацію про прийом у свого сімейного лікаря, почути результати своїх аналізів та записатися на огляд. Для цього потрібно зателефонувати за єдиним номером телефону: 0 800 21 53 54. Всі інші номери, за якими відвідувачі телефонували у поліклініку «Ювілейну», відтепер не дійсні.
Також можна отримати інформацію про створення декларації з сімейним лікарем, розповідають про всіх медиків, які ще мають вільні місця для нових пацієнтів.
Окрім інформації про сімейних лікарів та їх телефонів, у журналі зазначена інформація про різні види щеплень, які є в амбулаторіях. Пацієнт зможе запитати про години прийому та номери кабінетів, у яких можна зробити те чи те щеплення.

Поки у кабінеті для IP-телефонії КНП «ЦПМСД «Ювілейний» працює три лінії зв’язку з пацієнтами, але два телефони – мобільний та стаціонарний, працівники лікарні вирішили залишити на реєстратурі. Незабаром керівництво поліклініки, що розташована у мікрорайоні «Ювілейному», планує ліквідувати всі телефони з реєстратури, перенісши їх у call-центр.
