Новина
Квасилівчанка здобула срібну нагороду на кубку України
15:17, 30 Серпня

У селі Кароліно-Бугаз, що на Одещині 26-29 серпня тривав Всеукраїнський турнір кубок України з боротьби самбо серед молоді. Усього у цій віковій категорії взяли участь майже 200 учасників з 19 регіонів України. Команду Рівненської області представляла вихованка ОШВСМ – Дарина Коба. Про це йдеться на сторінці Рівненської міськради.
Продемонструвавши усю свою майстерність спортсменка виборола срібну нагороду Всеукраїнського турніру.
