Публікація

Життя розпочинається з моменту зачаття, а аборт – убивство

13:57, 07 Серпня

зображення публікації

У День захисту дітей роздавав у центрі Рівного книжки про те, що життя розпочинається з моменту ЗАЧАТТЯ, а АБОРТ – вбивство.

 

В Україні за рік роблять сотні тисяч абортів і ніхто достеменно не знає точної статистики. Офіційна кількість (близько 200 тисяч) хірургічних абортів – занижена.

 

Фармаколгічні аборти фактично не реєструються і у статистику не входять, так само як і наслідки використання контрацепції абортивноі діі. Фахівці вважають, що кількість абортів протягом року в Україні може складати від 500 000 до 800 000, а, можливо, і більше.

 

В Україні кількість хірургічних абортів складала на початку 1990-их років 1 200 000. Немає жодних підстав говорити про скорочення кількості абортів майже у 10 разів, як свідчить теперішня статистика.

 

Отже, треба покаятися і Господь простить. Інакше наш народ перестане існувати.

 

Дивно, що у День захисту дітей ані Церква, ані держава, ані більшість громадських організацій не говорять про захист мільйонів маленьких українців, яких убивають.

 

Натомість державою підтримуються проабортивні проекти, та заохочуються середовища, наприклад, ЛГБТ, які послідовно агітують за вбивства у лоні матері.

 

Цікаво, що на Благовіщення я роздавав ці книги у велосипедному шоломі та з ровером у руках, а у День захисту дітей – у підряснику та з хрестом. Перший раз теж було нормально, але цього разу люди були дуже привітні, відкриті, підтримували і підбадьорювали, відчувалася значно більша довіра.

 

Хай Бог благословить наші сім'ї та дітей, щоб ми не були духовно сліпими!

 

Віталій ПОРОВЧУК

священик, голова благодійної місії «Православне діло»