Новина

ЗСУ зупинили наступ ворога поблизу Кодеми та Зайцевого на Донеччині

09:02, 29 Серпня

зображення новини

Генеральний штаб ЗСУ надав оперативну інформацію щодо #російського_вторгнення на 06.00, 29 серпня.

Слава Україні! Триває 186 день героїчного спротиву українського народу російському військовому вторгненню.

На Волинському, Полісському та Сіверському напрямках немає істотних змін. Ворогом минулої доби обстріляв цивільну інфраструктуру зі ствольної артилерії в районах населених пунктів Білопілля, Гай, Катеринівка, Миропілля, Водолага Сумської області. Проводили повітряну розвідку з безпілотними літальними засобами.

На Харківському напрямку ворог обстрілював території поблизу Перемохи, Світличне, Гусарівки, Борщова, Залиман, Слатине, Нове, Іванівки, Руська Лозова, Соснівки з танків, бойових машин, ракетної артилерії. Наніс авіаудар біля Нове. Продовжує інтенсивна повітряна розвідка БПЛА.

На Слов’янському напрямку зафіксовано обстріли з танків, ствольної артилерії та МЛРС поблизу Курулки, Бражківки, Богородичного, Краснопілля, Адамівки. Ворог застосував розвідувальні БПЛА. Намагався здійснити безглуздо розвідку бойовими діями в районі села Долина, зазнав втрат та відступив. З метою покращення тактичного положення ворог здійснив штурми поблизу Богородичного, безрезультатно.

На Краматорському напрямку обстріли з існуючих артилерійських систем зафіксовано поблизу Григорівки, Сіверська та Івано-Дар’ївки. Окупанти також застосували авіацію для нанесення удару в районі Григорівки.

У напрямку Бахмута ворог обстріляв військову та цивільну інфраструктуру поблизу Бахмута, Шуми, Яковлівки, Зайцеве та Кодеми. Наніс авіаудари в районах Яковлівки та Кодеми. Продовжується повітряна розвідка БПЛА у вказаному напрямку. Спроби ворога вести наступальні бої біля Кодеми та Зайцево зупинили українські захисники.

На Авдіївському напрямку внаслідок пожежі постраждали райони Авдіївки, Водяне, Веселе, Мар’їнка, Олександропіль та Тоненке. З метою покращення тактичного становища ворог провів наступальні бої в районі Первомайське, безрезультатно.

В напрямку Новопавлівки позиції наших військ обстріляли з танків, ствольної артилерії та МЛРС поблизу Павлівки, Володимирівки, Костянтинівки та Новоукраїнки. Ворог використовував літаки для удару по районі Володимирівки.

У Запорізькій області окупанти обстрілювали позиції зі ствольної, ракетної артилерії та танків у районах населених пунктів Дорожнянка, Шевченка, Полтавка, Білогір’я, Новопіль. Поблизу Новополя та Новосілки було нанесено авіаудари.

На Південно-Бухському напрямку ворог зосереджує свої основні зусилля на недопущення просування наших військ. Вживає заходів для поповнення втрат.
Наявні артилерійські системи та танки обстріляли інфраструктуру в районах Олександрівки, Прибузьке, Новогригорівки, Первомайське, Квітневе, Кобзарці, Яковлівка, Потемкіне, Трудолюбівка, Добрянка, Таврійське, Шевченкове, Любомирівка, Бе резнехувати. Для нанесення ударів використовував авіацію поблизу Новогригорівки та Андріївки. Задіяли розвідувальні БПЛА окупантів.

У водах Чорного та Азовського морів морське угруповання ворога зосереджує свої зусилля на проведенні розвідки та блокуванні цивільного судноплавства у північно-західній частині Чорного моря

Українські воїни твердо стоять на обороні та готові до будь-яких змін в оперативному стані. Продовжується знищення ворожих командних постів різних рівнів та склад боєприпасів.

Віримо в ЗСУ! Разом ми переможемо!

Слава Україні!