Новина

Зросте вартість на проїзд в автобусах та тролейбусах Рівного

11:53, 23 Квітня

зображення новини

Незабаром зросте вартість на проїзд у маршрутних таксі та тролейбусах Рівного. Перевізники вже подали свої розрахунки міськраді на затвердження.

Вартість проїзду в електротранспорті зросте до 6 гривень, а в міському автомобільному транспорті загального користування до 8 гривень.

За словами в.о. начальника управління транспорту та зв’язку Дмитра Царука, причинами підняття тарифу є зростання вартості мінімальної заробітної плати, вартості деталей тощо.

“Ну ось і розпочалася реальна реформа громадського транспорту в Рівному! Ми стали на крок ближче до Європи, адже тарифи на проїзд в громадському транспорті незабаром стануть більш відповідати європейським!… Для тих, хто переймається цифровізацією громадського транспорту, доведеться спершу платити більше, а потім, можливо, й колись впровадять елекронний квиток! Хотілося б побачити реальну калькуляцію складових тарифу та обсяги витрат з міського бюджету на компенсацію проїзду пільговиків.”, – пише на своїй сторінці депутат міськради Назарій Поліщук.

Проект рішення перебуватиме місяць на обговоренні, після чого його затвердить міськвиконком. Переглянути його можна тут.