Новина

Зловмисник відсидить 8 років за спробу зґвалтування неповнолітньої

16:45, 27 Квітня

зображення новини

29-річного чоловіка визнали винним у замаху на зґвалтування неповнолітньої, крадіжці та грабежі, які вчинені повторно (ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 152, ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст. 186 КК України).

23 серпня 2018 року в смт Рокитне обвинувачений напав на потерпілу і, застосувавши фізичне насильство, намагався її зґвалтувати. Втім дівчині вдалось відбитись від нападника. Тоді чоловік заволодів телефоном потерпілої та викрав з її сумки гаманець та золоті прикраси, повідомляє Рівненська обласна прокуратура.

У суді зловмисник, задля уникнення кримінальної відповідальності, вказував, що у нього не було наміру направленого на зґвалтування неповнолітньої, а грабежу він взагалі не вчиняв, оскільки на той момент був у іншому населеному пункті.
Однак, причетність чоловіка до вказаних кримінальних правопорушень підтверджено сукупністю зібраних та досліджених у суді доказів.

Вироком Сарненського районного суду від 11 січня 2021 обвинуваченого визнано винним та засуджено до позбавлення волі строком на 8 років.

Не погодившись із таким рішенням суду, захисник обвинуваченого подав апеляційну скаргу у якій просив скасувати вирок вказаного суду, а кримінальне провадження відносно обвинуваченого закрити, у зв’язку із відсутністю в його діях складу злочину.

Проте Волинський апеляційний суд, перевіривши вирок в межах апеляційних скарг та заслухавши доводи прокурора, рішення Сарненського районного суду залишив без змін, а апеляційну скаргу захисника – без задоволення.