Новина

Жителі Здовбицької громади шиють плащі-намети та консервують м’ясо на фронт

12:41, 03 Листопада

зображення новини

Незабаром на фронт поїдуть домашня ковбаса, бутербродне сало, тушкованки та паштети. А ще партія плащів-наметів із волонтерського хабу – Уїздецького ліцею.

Кошти на закупівлю м’яса та наметової тканини вдалося назбирати на Покровському благодійному ярмарку. Загалом на пряниках, малюнках, бантиках та пирогах вдалося вторгувати понад 30 тисяч гривень.

Попередньо, волонтери планували закупити дві тушки свинини, проте, підприємець одну із них подарував. На решту – придбали 110 метрів наметової тканини і почали відшивати плащ-намети, які зігріють наших захисників у холодну пору року.

«Наші освітяни і небайдужі жителі громади так захопилися ініціативою, що відразу почали приносити ємності, приправи, часник, цибулю, нитки та інше. А майстрині, згуртувавшись, у той самий день почали кроїти та шити. Я дякую усім, хто долучився до волонтерства. Вдалося закупити 280 кг м’яса та 110 метрів тканини. Лише спільними зусиллями можна тримати тил», – зауважила голова Здовбицької громади Тетяна Тимощук.За інформацією Рівненської ОДА.