Новина

Жителі чотирьох громад Рівненщини зібрали гроші для ЗСУ

17:05, 05 Вересня

зображення новини

Цими вихідними жителі громад Рівненщини влаштовували благодійні ярмарки, спортивні змагання, турніри і фотозони та багато інших ініціатив, аби зібрати гроші на потреби ЗСУ.  

У селі Варковичі, що на Дубенщині відбулася благодійна акція на підтримку ЗСУ. На місцевому стадіоні влаштували спортивні змагання, виставки-продажі, майстер-класи, виступали місцевих колективів, були і розваги для дітей. Загалом вдалося зібрати 64 295 грн. До акції долучилися заклади освіти, культури, сільська рада, очільник району та Молодіжна рада Варковицької громади.

На заході також провели відкриту першість із футболу між командами Варковицької, Мирогощанської та Мізоцької територіальних громад, а також волейбольний турнір між командами старшої та молодшої вікових категорій. Окремо змагалися збірні команди працівників освіти та культури.

Також у вихідні, вчителі, діти та батьки Рівненського ліцею «Колегіум» зібралися разом на благодійному ярмарку, щоб допомогти Збройним Силам України.

Звучали українські пісні, продавалися різноманітні смаколики, зроблені власноруч вироби, іграшки, шкільне приладдя, картини. Директор ліцею Петро Куделя сказав, що ліцеїсти збирали кошти для придбання дрону розвідникам 93 ОМБр «Холодний Яр». Ярмарок виправдав усі сподівання. Так, спільними зусиллями зібрали 121 210 грн. Цього цілком достатньо, щоб купити безпілотник.

У селі Поляни Малинської ТГ також влаштували благодійну акцію «Підтримай своїх».
На ярмарку можна було придбати сувеніри, домашню випічку, фрукти, прохолодні та гарячі напої. Місцеві господині пригощали усіх шашликами, кулішем, рибною юшкою та пловом. Доповненням ярмарку стали колоритна фотозона, патріотичний флеш-моб та футбольний матч. Зібрали 40 150 грн, які передадуть родинам місцевих воїнів.

Ще один благодійний ярмарок «Слава Україні! Героям слава!» організували педагоги Корнинського ліцею імені Свіржевського Романа Петровича. Долучилися до заходу також учні, їхні батьки. Крім домашньої випічки та різних смаколиків, на столах було багато патріотичної символіки. Ініціативу підтримав голова Корнинської громади Роман Горбатюк-Василейко та поляк Павел Олейнічак. Для підтримки Збройних Сил України шкільна родина зібрала 25 677 грн.Про це повідомила Рівненська ОДА.