Новина

Житель Рівненщини отримав довічне за вбивство власника пилорами

16:55, 02 Березня

зображення новини

Сарненський районний суд визнав винним, у розбої та умисному вбивстві односельця, а також заволодінні його транспортним засобом, 26-річного жителя села Сновидовичі, колишнього Рокитнівського району. Відповідальність за останній злочин він розділить зі своїм співучасником. Про це інформують на сайті пресслужба Рівненської обласної прокуратури.

Відомо, що 22 травня 2019 року обвинувачений, раніше судимий за майнові злочини, був п’яним та виманив на пилораму в селі Сновидовичі її власника, щоб позичити у нього гроші на випивку. Але коли йому відмовили – наніс 43-річному чоловікові декілька ударів дерев’яним брусом, від яких потерпілий помер на місці події. Крім того, обвинувачений, діючи умисно, з особливою жорстокістю, залив останньому у ротову порожнину нафтопродукт.

Після вбивства зловмисник забрав у загиблого 900 гривень та попросив свого знайомого допомогти сховати труп. Разом вони вивезли тіло в багажнику авто, який належав потерпілому та викинули його на Житомирщині, на узбіччі траси.

За результатами судового розгляду вбивцю засуджено до довічного позбавлення волі із конфіскацією всього належного йому на праві власності майна, а його співучасника – до 5 років ув`язнення.

Вирок законної сили ще не набрав.