Новина

Жнива-2025 на Рівненщині: вже зібрали майже 40% зернових

13:17, 10 Серпня

зображення новини

На 38% площ аграрії Рівненщини зібрали ранні зернові. Намолотили 312 тис. тонн зерна при середній урожайності 49,5 ц/га.

Вже зібрано:

  • озимий ячмінь і горох – 100%;
  • ярий ячмінь – 59%;
  • озима пшениця – 38%;
  • овес – 6%.

Крім того, завершується збирання озимого ріпаку. Обмолочено 21 тис. га, що становить 83% площ.

Намолотили 67 тис. тонн зерна з урожайністю 31,9 ц/га.

Серед іншого ефективному веденню с/г виробництва сприяють пільгові державні кредити, яких цьогоріч наші аграрії залучили 1,1 млрд. грн.

Про це повідомили у Рівненській ОДА.