Новина
Жнива-2025 на Рівненщині: вже зібрали майже 40% зернових
13:17, 10 Серпня

На 38% площ аграрії Рівненщини зібрали ранні зернові. Намолотили 312 тис. тонн зерна при середній урожайності 49,5 ц/га.
Вже зібрано:
- озимий ячмінь і горох – 100%;
- ярий ячмінь – 59%;
- озима пшениця – 38%;
- овес – 6%.
Крім того, завершується збирання озимого ріпаку. Обмолочено 21 тис. га, що становить 83% площ.
Намолотили 67 тис. тонн зерна з урожайністю 31,9 ц/га.
Серед іншого ефективному веденню с/г виробництва сприяють пільгові державні кредити, яких цьогоріч наші аграрії залучили 1,1 млрд. грн.
Про це повідомили у Рівненській ОДА.
