Новина

За зекономлені кошти у Дубровицькій лікарні придбали сучасний УЗД-апарат

11:44, 09 Червня

зображення новини

Для Дубровицької ЦРЛ за кошти медичної субвенції, зекономлені закладом за 2019 рік і у поточному році перерозподілені на капітальні видатки, придбано сучасний стаціонарний кольоровий ультразвуковий апарат Chison QBit 5. Про це повідомляє видання “Рівне медіа” з посилання на Дубровицьку центральну районну лікарню.

Придбаний ультразвуковий апарат – це діагностична система нового покоління в якій поєднуються сучасне програмне забезпечення, широкий спектр режимів сканування та різних режимів доплеру. Прилад південнокорейського виробництва і використовується для проведення УЗД досліджень органів черевної порожнини, нирок, сечостатевої системи, серця, поверхневих і глибоких судин, судин головного мозку, скелетно-м’язової системи, акушерсько-гінекологічних та інших органів. Технологія діагностичної системи забезпечує можливість проводити глибоку професійну діагностику на максимальну глибину сканування з високою якістю зображення. Новий апарат обслуговує до 20 людей в день, в залежності від складності діагностики.

З появою сучасного стаціонарного кольорового апарату ультразвукової діагностики ситуація в обслуговуванні мешканців району поліпшиться. Відтепер жителі району зможуть користуватись перевагами сучасного методу діагностики захворюваннь.