Новина

За добу на Рівненщині від COVID-19 померло двоє

10:41, 04 Жовтня

зображення новини

За минулу добу на Рівненщині зареєстровано 80 хворих з COVID-19, з них у:

Рівненському районі – 24 (м. Рівне – 22, с. Колоденка, с. Малинівка);

Дубенському районі – 9 (м. Радивилів – 3, с. Лопавше – 4, с. Маслянка – 2);

Сарненському районі – 47 (м. Сарни – 34, с. Городець – 2, с. Любиковичі, с. Люхча, с. Велике Вербче, с. Стрільськ, с. Трискіні, с. Обірки, с. Кам’яне-Случанське, с. Гранітне, с. Селець, с. Удрицьк, с. Орв’яниця).

Вік хворих від 2 до 86 років.

Таким чином в Рівненській області наразі маємо 85 872 випадки захворювання на коронавірусну хворобу.

Хворі з COVID-19 отримують медичну допомогу у 9-ти лікарнях «першої хвилі» Рівненщини, де підготовлено 1 236 ліжок. На сьогодні завантаженість “ковідних” закладів складає 46,44%

В області зареєстровано 1286 летальних випадків спричинених COVID-19.

Померли 68-річний житель м. Здолбунов та 70- річна жителька с. Бугрин Рівненського району.

Одужало 80 971 особа. Подолали хворобу за добу 14 жителів області.

Протягом доби проведено 542 ПЛР і 3 ІФА досліджень та 33 досліджень швидкими тестами.

На Рівненщині триває вакцинальна кампанія. В області працює 6 центрів масової вакцинації, 124 пункти щеплень. Також є 48 виїзних бригад, які за потреби можуть виїхати та провести вакцинацію колективу людей.