Новина
Юрія Полюховича з Рівненщини призначено виконуючим обов’язки міністра освіти і науки України
12:49, 10 Березня

Тимчасово виконувати обов’язки міністра освіти і науки України буде уродженець Рівненщини Юрій Полюхович.
Відповідне рішення прийнято на засіданні Уряду 10 березня 2020 року опубліковано на сайті МОН.
11 вересня 2019 року Юрій Полюхович був призначений на посаду першого заступника 11-го міністра освіти і науки України Ганни Новосад.
Роботу в МОН поєднує з викладанням у Національному університеті імені Тараса Шевченка магістерського курсу “Історія цивілізацій доколумбової Америки”.
Довідково:
У 2003 році отримав ступінь магістра з історії в Національному університеті “Києво-Могилянська академія”.
Продовж 2009-2012 років навчався в аспірантурі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат історичних наук. Автор понад 40 наукових публікацій.
З 2000 року – представник України в Європейській асоціації дослідників культури майя WAYEB.
Упродовж 2014-2016 був науковим співробітником (постдокторантура) Університету штату Каліфорнія, Чіко (США). Працював також у Національному інституті антропології та історії (Мексика).
Має досвід роботи у приватних компаніях, в яких, зокрема, займався питаннями розвитку інновацій.
З 2014 до 2016 року був радником Міністра освіти і науки України на громадських засадах. З 2017 року очолює громадську організацію “Українська науково-дослідна фундація”.
Вільно володіє англійською, іспанською та класичною чольті (мова ієрогліфічної писемності майя).
За інформацією “Української правди”
