Новина

Який депутат від Рівненщини найбільш мовчазний

11:35, 25 Січня

зображення новини

Громадянська мережа “Опора” провела аналіз результативності депутатів-мажоритарників від Рівненщини.

Рівненську область у Верховній Раді ІХ скликання представляють 5 депутатів-мажоритарників, а саме:

  • Олександр Ковальчук — 152 округ, фракція «Слуга народу»;
  • Роман Іванісов — 153 округ, обраний від партії “Слуга народу”, після гучного скандалу – позафракційний;
  • Олександр Аліксійчук — 154 округ, фракція «Слуга народу»;
  • Віктор М’ялик — 155 округ, депутатська група «Політична партія “За майбутнє”»;
  • Сергій Литвиненко — 156 округ, фракція «Слуга народу».

В звіті “Опори”йдеться про те, що окрім парламентських комітетів, де закони готуються до розгляду, обговорення відбуваються і у сесійній залі. Загалом у 2021 році народні депутати Рівненщини 53 рази отримували слово, загальна тривалість їхніх виступів становить 34 хвилини 18 секунд.

Найбільше, а саме 34 рази, у парламенті виступав Олександр Ковальчук, загальна тривалість яких 25 хвилин 6 секунд. Значно менша кількість виступів в Олександра Аліксійчука, який отримував слово 5 разів і виступав 7 хвилин 43 секунди. Віктор М’ялик брав слово у парламенті 12 разів, але тривалість його виступів — лише 1 хвилина 16 секунд. Найменше часу на виступи витратив Сергій Литвиненко. Він двічі отримував слово і виступав лише 13 секунд. Жодного разу в 2021 році не виступав Роман Іванісов.

Загалом за 2021 рік вищевказані депутати ініціювали 221 унікальний законопроєкт. Із них 76 стосуються економічної політики, 54 — галузевого розвитку, 50 — правової політики, 15 — державного будівництва, 9 — соціальної політики, 8 — безпеки та оборони, 7 — гуманітарної політики, 1 — міжнародних угод.

Найбільшу кількість законопроєктів подав Олександр Аліксійчук — 131, 10 із яких стали чинними законами України. Олександр Ковальчук запропонував 44 ініціативи, з яких 8 прийняті. Віктор М’ялик ініціював 19 законопроектів, Роман Іванісов — 11, жоден із них не став чинним. Один із 15 законопроєктів Сергія Литвиненка став чинним законом.

Повний текст звіту про діяльність депутатів-мажоритарників від Рівненщини читайте ТУТ.