Новина

Які зарплатні в нових голів райрад Рівненщини

15:35, 15 Січня

зображення новини

Рівненщина з 2021 року поділена на чотири райони замість шістнадцяти. У кожному новоствореному районі свій голова райради, який має у підпорядкуванні значно більшу громаду, ніж попередники. Як змінилася заробітна плата в очільників нових районів та скільки заробляли їхні попередники розповіли у трьох райрадах: Рівненській, Сарненській та Дубенській. Про це повідомляє Суспільне.

Зарплатня голови Рівненської райради й що заробляв попередник

У документі, надісланому за підписом голови райради Василя Тимощука, йдеться, що посадовий оклад голови Рівненської райради восьмого скликання становить 15 тисяч гривень. 700 гривень йому доплачують за 5-й ранг посадової особи місцевого самоврядування, 20% від окладу – надбавка за вислугу, з урахуванням доплати за ранг – це 3140 гривень.

Також Василь Тимощук отримує премію у розмірі 200% від окладу та надбавку за високі досягнення у праці – 50%, це 9420. Загалом заробіток голови Рівненської райради становить 58 260 гривень щомісяця.

Ще протягом року голові Рівненської райради надходить матеріальна допомога та допомога для оздоровлення в розмірі середньомісячної зарплати, а також премія у розмірі місячного посадового окладу до державних та професійних свят.

Попередник Василя Тимощука, голова райради сьомого скликання, отримував 55 822,50 гривень щомісяця. Туди входили 15 тисяч посадового окладу, доплата за 6-й ранг посадової особи місцевого самоврядування, 10% від окладу – надбавка за вислугу, премія у розмірі 200% від окладу та надбавка за високі досягнення у праці – 50%.

“Протягом року голові ради проводилася виплата: матеріальної допомоги для оздоровлення при наданні щорічної відпустки один раз в рік в розмірі середньомісячної заробітної плати; матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань один раз в рік в розмірі середньомісячної заробітної плати; преміювання у розмірі місячного посадового окладу до державних та професійних свят, ювілейних дат за рахунок фонду преміювання та економії фонду оплати праці”, – зазначено у відповіді на інформаційний запит.

Зарплатня голови Сарненської райради й що заробляв попередник

У відповіді на інформаційний запит, надісланій за підписом голови Сарненської райради Ярослава Яковчука, зазначено, що посадовий оклад становить 15 тисяч гривень. 700 гривень йому доплачують за 5-й ранг посадової особи місцевого самоврядування, 30% від окладу – надбавка за вислугу, з урахуванням доплати за ранг (за розрахунками Суспільного, це 4710 гривень).

Також Ярослав Яковчук має надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50% посадового окладу з урахуванням інших надбавок – за підрахунками, це 10 205 гривень.

Голова Сарненської райради вже отримав премію у грудні 2020 року – за фактично відпрацьований час у розмірі 100% його посадового окладу, тобто 15 тисяч гривень. Без її урахування заробіток голови Сарненської райради становить 30 615 гривень щомісяця.

Попередник, голова райради сьомого скликання, мав посадовий оклад у розмірі 15 тисяч гривень, 700 гривень – за 5-й ранг посадової особи місцевого самоврядування, 15% від окладу – надбавка за вислугу, з урахуванням доплати за ранг (за нашими розрахунками це 2250 гривень) та надбавку у розмірі 50% від окладу з урахуванням інших надбавок за особливий характер роботи – це ще 8975 гривень. Загалом виходить 26 925 гривень щомісяця.

“Щорічно попередній очільник Сарненської райради отримував матеріальну допомогу та допомогу для оздоровлення в розмірі середньомісячної зарплати, а також премії у розмірі середньомісячної зарплати до державних та професійних свят – День Конституції, День Незалежності, у межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці”, – повідомили у райраді.

Зарплатня голови Дубенської райради й що заробляв попередник

Посадовий оклад голови Дубенської райради восьмого скликання – 15 тисяч гривень, зазначено у відповіді на інформаційний запит. Голові райради Віктору Ковальову присвоєний 6-й ранг посадової особи місцевого самоврядування, за що передбачена доплата в 650 гривень. 10% від окладу він отримує як надбавку за стаж держслужби (за нашими розрахунками, це 1565 гривень), а 50% від цієї суми – надбавка за особливий характер роботи й інтенсивність праці (це, за нашими підрахунками, ще 8 607,5 гривень). Загалом виходить 25 822,5 гривні щомісяця.

Віктору Ковальову призначено також преміювання розміром у 100% від посадового окладу протягом усього 2021 року – це ще 15 тисяч гривень.

Його попередник, згідно з інформацією, надісланою у відповіді на запит, до червня 2020-го мав оклад в 14 тисяч, опісля – 15 тисяч гривень. Йому було присвоєно 5-й ранг посадовця органу місцевого самоврядування, доплата за це – 700 гривень.

25% від окладу – надбавка за стаж держслужби, з урахуванням доплати за ранг (за нашими розрахунками, це 3925 гривень) та надбавку у розмірі 50% від окладу з урахуванням інших надбавок за особливий характер роботи та інтенсивність праці – це ще 9812,5 гривень. Загалом виходить 29 437,5 гривень щомісяця. Окрім того, впродовж усього 2020-го року очільник райради отримував премію розміром у 100% від посадового окладу.