Новина

Як рівненські нардепи голосували за нового прем’єр-міністра

20:24, 04 Березня

зображення новини

Верховна Рада проголосувала за призначення прем’єр-міністром в.о. віцепрем’єра Дениса Шмигаля. За це рішення проголосував 291 народний депутат.

Виступаючи перед нардепами Шмигаль заявив, що буде виконувати ті завдання, які президент Володимир Зеленський ставив перед попереднім Кабміном.

Нардепи вислухали главу держави та виступ прем’єр-міністра Олексія Гончарука і проголосували за відставку очільника уряду. Кандидатуру Шмигаля Зеленський представив напередодні на засіданні фракції “Слуга народу”.

Серед тих, хто підтримав рішення – народні обранці від партії «Слуга народу» Олександр Аліксійчук, Олександр Салійчук, Дмитро Соломчук, Олександр Ковальчук та Сергій Литвиненко. За нового прем’р-міністра голосував і нардеп Роман Іванісов.

Підтримав кандидатуру нового перм’єра і мажоритарник, членом депутатської групи «За Майбутнє» Віктор М’ялик (155 виборчий округ).

«Проти» проголосувала представниця фракції партії «Європейська Солідарність» Яна Зінкевич. Депутатка від партії «Голос» Соломія Бобровська «утрималась» при голосуванні.