Новина

Як покарали посадовців Рівненщини, в яких були проблеми з деклараціями

14:52, 21 Листопада

зображення новини

Органами прокуратури Рівненщини з початку цього року до судів скеровано 11 обвинувальних актів за фактами умисного неподання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Рівненської області.

Окрім того, за результатами судового розгляду протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією (ст. 172-6 КУпАП), за несвоєчасне подання без поважних причин декларацій до адмінвідповідальності притягнуто 189 суб’єктів декларування.

З-поміж тих, хто найчастіше порушує Закон щодо декларування доходів – депутати різних рад (126 чоловік), працівники держлісоохорони (33), посадові особи комунальних підприємств та органів місцевого самоврядування (19), правоохоронці (18) та присяжні(4).

На сьогодні вироками судів трьох посадовців вже визнано винними та призначено їм покарання – кожному по 150 годин громадських робіт із позбавленням права обіймати посади пов`язані з виконанням функцій держави строком на 1 рік, а також накладено адмінштрафів на суму понад 160 тис. грн.