Новина

Визначили найспортивнішу громаду Рівненщини

17:15, 22 Жовтня

зображення новини

До дня фізичної культури та спорту упродовж місяця в області відбувалися фізкультурно-оздоровчі та спортивних заходи, активними учасниками яких стали  громади міст, районів та ОТГ. У підсумку Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провів заочний конкурс, щоби визначити  найспортивніші громади області. Головний критерій – найбільша кількість учасників у відсотковому співвідношенні до загальної кількості жителів. Повідомляє Рівненська обласна рада.

І місце в загальному підсумку виборола громада села Смордва Бокіймівської ОТГ, що на Млинівщині, ІІ місцегромада смт. Млинів Млинівської ОТГ.

Після церемонії нагородження переможці взяли участь у спортивних активностях в рамках фестивалю здорового способу життя, який відбувся на базі Смордвівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Програма змагань складалася з семи естафет, учасниками яких стали передусім команди місцевих школярів. Переможців та призерів змагань нагородили дипломами Комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та призами Відділення НОК України у Рівненській області.