Новина

“Все набридло, хочу до батька!” – на Рівненщині патрульні врятували чоловіка від самогубства

13:53, 06 Березня

зображення новини

“Все набридло, хочу до батька!” — так пояснив свій вчинок сарненець, якого рятували патрульні від необдуманого кроку.

Вадим Кардаш та Олександр Шевчишин запам’ятають цю свою зміну надовго. “Людина збирається стрибнути з мосту!” — таке повідомлення вони отримали вчора близько 18-ї години й негайно вирушили на місце події — пішохідний міст над колією. Інспектори застали чоловіка в той момент, коли він уже перекинув обидві ноги й зібрався стрибати з висоти близько 20 метрів. В останню хвилину патрульні втягнули чоловіка назад на міст.

Чоловік був дуже схвильованим, постійно повторював про свій намір покінчити з життям. Вранці він вже викликав поліцію через конфлікт та писав заяву на знайомих йому сарненців через побиття. Тепер же 38-річний чоловік стверджував, що не бачить іншого сенсу розв’язання своїх проблем.

Патрульні доправили громадянина в лікарню, повідомили його матір. Освідування показало, що він був тверезим. Згодом, коли чоловік вже прийшов до тями й заспокоївся, він подякував поліцейським за врятоване життя.

Але найщирішими були слова подяки його матері.
Пишаємось нашими патрульними!

"Все набридло, хочу до батька!" — так пояснив свій вчинок сарненець, якого рятували патрульні від необдуманого крокуВадим Кардаш та Олександр Шевчишин запам'ятають цю свою зміну надовго. "Людина збирається стрибнути з мосту!" — таке повідомлення вони отримали вчора близько 18-ї години й негайно вирушили на місце події — пішохідний міст над колією. Інспектори застали чоловіка в той момент, коли він уже перекинув обидві ноги й зібрався стрибати з висоти близько 20 метрів. В останню хвилину патрульні втягнули чоловіка назад на міст.Чоловік був дуже схвильованим, постійно повторював про свій намір покінчити з життям. Вранці він вже викликав поліцію через конфлікт та писав заяву на знайомих йому сарненців через побиття. Тепер же 38-річний чоловік стверджував, що не бачить іншого сенсу розв'язання своїх проблем.Патрульні доправили громадянина в лікарню, повідомили його матір. Освідування показало, що він був тверезим. Згодом, коли чоловік вже прийшов до тями й заспокоївся, він подякував поліцейським за врятоване життя.Але найщирішими були слова подяки його матері.Пишаємось нашими патрульними!Патрульна поліція Рівненської області

Опубліковано Патрульна поліція України Пʼятниця, 6 березня 2020 р.