Новина

Вперше на Рівненщині водія позбавили права керувати на 22,5 роки

15:45, 07 Листопада

зображення новини

Рівненський апеляційний суд поставив крапку в адмінсправі щодо водія, якого неодноразово зупиняли за кермування напідпитку – його позбавили права керувати на термін у понад 22,5 роки та призначили 15 діб адміністративного арешту.

Про це повідомили у пресслужбі суду.

Як повідомила Суспільному речниця суду Олена Кузьменко, випадок із таким великим терміном позбавлення керування перший у практиці суду на Рівненщині.

Рівненський апеляційний суд відхилив скаргу адвоката 33-річного жителя Рівненського району та залишив без змін постанову місцевого суду, якою водія визнали винним у вчиненні адмінправопорушення.

Порушник двічі протягом року піддавався адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів. Чоловік щоразу відмовлявся від проходження огляду як на місці зупинки, так і в медичній установі.

Аналогічні порушення були й у попередні роки. Востаннє, коли його зупинили поліцейські, чоловік був на мотоциклі.

На думку апеляційного суду, такий вид адміністративного стягнення є справедливим та достатнім для виправлення адмінправопорушника, а також запобігання вчиненню ним аналогічних правопорушень”.

Під час апеляційного розгляду справи водія у суді не було. Із відео, яке знімали поліцейські, зрозуміло, що чоловік висловлювався байдуже до будь-яких стягнень, повідомляє пресслужба.

Конфісковувати транспортний засіб суд не став. Рішення оскарженню не підлягає.