Новина

Волонтери допомагають з ремонтом в онкоцентрі Рівненської дитячої лікарні

13:12, 07 Квітня

зображення новини

Онкоцентр Рівненської обласної дитячої лікарні переїздить у інше приміщення. Як  розповіла керівниця благодійного фонду “Скарбниця Надії” Мар’яна Рева, що ці приміщення, ще не  той великий капітальний ремонт з вентиляцією, кондиціонуванням, одномісними боксами, які потрібні дітям на хіміотерапії.

Однак головний лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Віталій Бойко прийняв рішення не чекати коли у лікарні з’явиться мінімум 15 мільйонів гривень для капітального ремонту, а дає можливість дітям вже зараз переїхати в більше за площею приміщення.

Діти отримають можливість проходити хіміотерапію у великих двомісних палатах, які з часом планують переділити пластиковою перегородкою та розфарбувати дитячими малюнками. Також відділення отримає кілька додаткових службових приміщень, велику ігрову кімнату, ще один ізолятор, маніпуляційну, яка втричі більша ніж та, що є зараз.

У новому відділенні швидко йде косметичний ремонт і вже за тиждень діти повинні переїхати в нові палати. З ремонтом допомагає дуже багато небайдужих людей.

Пост подяки всім, хто допомагає онкоцентру переїхати у більше приміщення. Онкоцентр Рівненської обласної дитячої…

Posted by Мар'яна Рева on Sunday, April 4, 2021

 

Та нині актуальною лишається потреба у фінансовій допомозі – необхідно оплатити шафи в кабінет старшої медсестри, оплатити змішувач в ще одну душову, оплатити заливання стяжки в коридорі, вкладання плитки, плитку, клей.

Реквізити для переказу коштів:
Координатор Мар`яна Рева (098) 45 26 916
КБ “Приватбанк”
ЄДРПОУ 37685693
БФ “Скарбниця Надії”
IBAN UA543333910000026007054713460
БФ “Скарбниця Надії” – добровільна пожертва для онкоцентру