Новина

Вночі у Рівному згорів ресторан

09:35, 05 Листопада

зображення новини

5 листопада, вночі у Рівному згорів ресторан “LION“, що розміщений у центральному парку ім.. Т. Г. Шевченка по вулиці Соборній 11 б.

Повідомлення про пожежу для рятувальників надійшло о 02:35 годині. Полум’я охопило 100 м.кв. двоповерхового приміщення.

На місце виклику було оперативно направлено чотири пожежно-рятувальних відділення вогнеборців та оперативно-координаційний центр обласного управління ДСНС. Загалом від ГУ ДСНС було залучено 5 одиниць спетехніки, 32 чоловіки особового складу вогнеборців та оперативна група Головного управління.

Прибувши за вказаною адресою бійці ДСНС встановили, що вогнем охоплено частину даху. Все свідчило про пізнє виявлення та повідомлення про пожежу. Була загроза поширення полум’я у середину ресторану по інших приміщеннях. На гасіння рятувальники подали з різних сторін водяні стволи. О 03:15 пожежу вдалося локалізувати, а о 05:20 повністю ліквідувати. Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю на площі 100 м.кв. та пошкоджено перекриття на площі 50 м.кв.

Вдалося врятувати приміщення ресторану та обладнання.

Рятувальники ліквідували пожежу в рівненському ресторані "LION"

Рятувальники ліквідували пожежу в рівненському ресторані "LION" ВІДЕО НІЧНОЇ ПОЖЕЖІ.5 листопада о 02:35 в м.Рівне по вул.Соборнаій 11б виникла пожежа в ресторані «LION» (будівля двохповерхова, цегляна, крита металочерепицею, розміром 19х15м).На місце події було направлено чергові пожежно-рятувальні відділення Головного управління ДСНС України у Рівненській області. Прибувши за вказаною адресою бійці ДСНС встановили, що вогнем охоплено частину даху. Все свідчило про пізнє виявлення та повідомлення про пожежу. Була загроза поширення полум'я у середину ресторану по інших приміщеннях. На гасіння рятувальники подали з різних сторін водяні стволи. О 03:15 пожежу вдалося локалізувати, а о 05:20 повністю ліквідувати. Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю на площі 100 м.кв. та пошкоджено перекриття на площі 50 м.кв.Вдалося врятувати приміщення ресторану та обладнання. Після ліквідації пожежі від працівників швидкої медичної допомоги рятувальники отримали інформацію, що під час самостійного гасіння пожежі, ще до прибуття підрозділів ДСНС отримав опіки обличчя, верхніх кінцівок І-ІІ ступенів та був госпіталізований в Рівненську обласну клінічну лікарню охоронець ресторану «LION » 1970 року народження. Він перебуває під наглядом лікарів. Від ГУ ДСНС було залучено 5 одиниць спетехніки, 32 чоловіки особового складу вогнеборців та оперативна група Головного управління. Наразі причина пожежі та розмір збитків встановлюються.

Опубліковано Головне управління ДСНС у Рівненській області Понеділок, 4 листопада 2019 р.

Після ліквідації пожежі від працівників швидкої медичної допомоги рятувальники отримали інформацію, що під час самостійного гасіння пожежі, ще до прибуття підрозділів ДСНС отримав опіки обличчя, верхніх кінцівок І-ІІ ступенів та був госпіталізований в Рівненську обласну клінічну лікарню охоронець ресторану «LION » 1970 року народження. Він перебуває під наглядом лікарів.

Наразі причина пожежі та розмір збитків встановлюються.

Так виглядав ресторан