Новина

Військовий медик зі Здолбунова на фронті лікує також покинутих тварин

10:33, 06 Вересня

зображення новини

Андрій –  родом зі Здолбуніщини. У військового четверо дітей, власні приватні ветеринарні аптека та клініка і чималий очолюваний ним колектив. Зараз Андрій – фельдшер медичного пункту на фронті. Про те, як захисник встигає опікуватися усіма пухнастиками, які цього потребують розповіли у Міністерстві оборони України.

“Наприкінці лютого, коли ворог зайшов у сусідню з Андрієвою область, він пішов у військкомат.

-Я зрозумів, що маю якось захищати свою сім’ю. Тому рішення йти служити було єдино правильним.
Зараз Андрій – фельдшер медичного пункту одного з підрозділів нашої Князівської 14 окремої механізованої бригади. Каже, фізіологія людей і тварин, як і надання їм медичної допомоги насправді, за винятком деяких нюансів, не дуже відрізняються.
-Тому лікуємо і тих, і тих, – усміхається Андрій.

Крім побратимів, яким необхідна медична допомога, до Андрія «приходять» і чотирилапі пацієнти, собаки, чимало з яких лишилися без господарів, що виїхали з прифронтового села, коти, а днями, каже Андрій, була навіть корова, в якої проблема з ногою. Всім надав допомогу.Наш побратим ще й неабиякий пасічник, і хоча, жартує, бджіл ще не доводилося лікувати, привів до ладу вже дві покинуті пасіки.

Єдиний із «пацієнтів», кого ми застали в медпункті – малий Фурсик. Мабуть, тому, що він тут живе. У Фурсика чудовий апетит, але проблеми з очима, які Андрій зараз лікує.

Тож до Перемоги, ми впевнені, з нього виросте файний котяра”.

Пухнасті «антидепресанти» у надійних руках наших захисників, зазначають у Міністерстві.