Новина

Відомо, скільки у Рівному дітей, які чекають усиновлення

12:03, 23 Лютого

зображення новини

На обліку в службі перебуває 216 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з яких 95% дітей влаштовано в сімейні форми виховання. Повідомляють на сторінці Рівненської міськради.

Станом на 1 січня 2021 року на обліку дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, які можуть бути усиновлені та осіб, які бажають усиновити дитину перебуває 8 сімей, які виявили бажання усиновити дітей. Впродовж поточного року спеціалісти служби підготували висновки про усиновлення 13 дітей із закладів міста Рівного.

На сьогодні на розгляді у міському суді перебуває 2 справи щодо усиновлення дітей. У 2020 році статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування надано 39 дітям, з яких: 2 дітей усиновлено, 20 – влаштовано під опіку, 5 – в сім’ї родичів, 4 – до дитячих будинків сімейного типу, одна дитина влаштована в прийомну сім’ю, 4 дітей перебувають в будинку дитини, 2 – виховуються в інтернаті. У місті функціонує 2 дитячих будинки сімейного типу та 6 прийомних сімей в яких виховується – 26 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.