Новина

Відбулася онлайн зустріч з відомою на Рівненщині краєзнавицею

17:42, 08 Квітня

зображення новини

Галина Данильчук – авторка книг «Рівне у долях його мешканців», співавтор видання «Рівне на межі тисячоліть», старша наукова співробітниця Рівненського обласного краєзнавчого музею зустрілася з читачами в обласній бібліотеці для молоді. Через карантинні обмеження спілкування відбулося в режимі онлайн. Про це йдеться на сайті облради.

До книг її «Рівне у долях його мешканців» увійшли нариси про окремих людей і цілих родин, тісно пов’язаних з історією Рівного. Через спогади корінних містян читачі дізнаються про маловідомі сторінки історії міста минулого ХХ ст. Пані Галина розповіла учасникам онлайн зустрічі про історію написання книги, натхненників та рівнян, які поділилися спогадами.

Видання містять чимало світлин із сімейних архівів героїв, які раніше не публікувалися. Книги вже чекають на читачів обласної бібліотеки для молоді.

«Є так багато цікавого в житті ваших дідусів та бабусь! Не викидайте, не забувайте! Знаходьте час розпитати… А якщо б ви хотіли, щоб це вийшло з вашої сім’ї далі, то покличте музейників. Ми допоможемо пізнати нашу спільну історію через ваші родини», – звернулася краєзнавиця до своїх онлайн співрозмовників.