Новина

Від стрільця − до заступника начальника штабу: шлях рівнянина

13:56, 25 Листопада

зображення новини

Старший лейтенант Тарас Сподар – військовий, який за кілька років пройшов шлях від солдата до офіцера, від стрільця до заступника начальника штабу окремого батальйону оперативного командування «Захід». Про долю Тараса розповідає АрміяІнформ.

Тарас народився у Львові. Навчався у школі, здобув вищу освіту, переїхав до Рівного, де працював за обраною спеціальністю, яка ніяк не була пов’язана з військом. Із початком російсько-української війни став до лав Збройних Сил України, де за короткий термін отримав звання молодшого сержанта.

Як молодший командир він склав іспит у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на знання англійської та здобув сертифікат мовного рівня CMP 2. У цьому ж виші пройшов курс підготовки, де й отримав своє первинне офіцерське звання – молодший лейтенант. А ще закінчив курс підготовки офіцерів багатонаціональних штабів Національного університету оборони України. Окрім цього, здобув звання магістра міжнародних відносин Національного університету Острозька академія.

– Головне – це знання мови як засобу комунікації. Без цього все решта – дрібниці… Знаючи мову, ви можете дізнатися будь-що. Хто хоче – той шукає можливість, хто не хоче – шукає причину, – каже Тарас Сподар. – Це питання мотивації кожного військовослужбовця. Сьогодні кожен, хто прагне досягти певних висот, – повинен вчити іноземну мову.