Новина

Від сьогодні безробітних жителів Рівненщини залучатимуть до корисних робіт

16:15, 02 Листопада

зображення новини

Сьогодні, 2 листопада,  у Рівненській ОВА підписали розпорядження про залучення безробітних жителів Рівненщини до суспільно-корисних робіт.

Тергромади області та військові зможуть залучати жителів до виконання роботи, яка потрібна на їхній території, а саме:

  1. Виконання робіт, які мають оборонний характер. Наприклад, облаштування та укріплення блокпостів, заготівля дров для військових, вирубка дерев для формування окопів, виготовлення маскувальних сіток тощо.
  2. Також безробітні братимуть участь в укріпленні дамб, розчищенні автодоріг від завалів та снігу. Залучатимуться до розвантаження гуманітарної допомоги, облаштування укриттів, сільськогосподарських робіт та інших потреб.
  3. Крім того, якщо знадобиться, їх залучатимуть до розбору завалів і робіт по відновленню житлових будинків та інших приміщень, пошкоджених у результаті російської агресії.

За це вони отримуватимуть кошти в сумі мінімальної заробітної плати – 6700 грн.

Раніше ми писали як “Безробітних українців залучатимуть до “Армії відновлення” країни”.

Нагадаємо, що сьогодні на Рівненщині зареєстровано 7,5 тисяч безробітних. Серед них є і волонтери, які виконують подібні суспільно-корисні роботи безкоштовно. І внутрішньо переміщені особи, які шукають можливість заробітку. І жителі області, у громадах яких скрутно із працевлаштуванням.

“Сьогодні або воюєш, або працюєш. Кожен має робити для перемоги максимум, там, де він є”, – зазначили у Рівненській ОВА.