Новина

Велосипедистів Рівненщини запрошують покататися “Валериною стежкою”

12:21, 22 Жовтня

зображення новини

Команда проекту туристичного маршруту “Медове коло” запрошує рівнян та мешканців області дослідити велосипедний маршрут “Велерина стежка”.

Маршрут проходить захисною лісосмугою, що простяглася пагорбами вздовж залізничної колії між селами Шпанів та Решуцьк Рівненського району. В період золотої осені радує особливо прекрасними краєвидами.

Валерина стежка

Один з найулюбленіших маршрутів всіх рівненських, та й не тільки велосипедистів!Маршрут проходить захисною лісосмугою, що простяглася пагорбами вздовж залізничної колії між селами Шпанів та Решуцьк Рівненського району. В період золотої осені радує особливо прекрасними краєвидами. Названий шлях на честь ветерана туристичного руху Рівненщини – Валерія Буренка, завдяки якому вона була створена і до цього часу підтримується у належному стані.Протяжність лише 5,7 км, тому закінчуємо працювати, сідаємо на велосипед або взуваємо зручне взуття і насолоджуємось останнніми теплими днями цього року!Аби не заблукати скачуйте GPS-трек:http://tvd.rv.ua/6101-2/

Опубліковано Медове коло Середа, 16 жовтня 2019 р.

Названий шлях на честь ветерана туристичного руху Рівненщини – Валерія Буренка, завдяки якому вона була створена і до цього часу підтримується у належному стані.


Протяжність маршруту лише 5,7 км.

“Валерина стежка” – це частина туристичного маршруту «Медове коло». Його загальна протяжність понад 250 км.   Зелений шлях об’єднує територію Березнівського, Гощанського, Корецького, Костопільського та Рівненського районів.