Новина

Велопатрульні Рівного завершили свою діяльність

15:35, 28 Жовтня

зображення новини

Велопатрульні несли службу у Рівному з 17 травня по 27 жовтня. Патрульні слідкували за тим, аби містяни не порушували правила дорожнього руху.

На двоколісних поліцейські патрулювали у парках та скверах, зокрема на Лебединці, в районі стадіону «Авангард», в парку «Хімік». Велопатруль також охороняв безпеку мешканців міста в центрі, парку Шевченка та в районі Басового Кута.

За час роботи охоронці порядку опрацювали понад сто викликів громадян, склали 1226 адміністративних матеріалів: 975 по лінії охорони громадського порядку та 251 за порушення правил дорожнього руху.

Велопатрульні допомагали виявляли загублені речі, охороняли громадський порядок під час урочистих заходів у місті, затримували злочинців, знаходили людей похилого віку, котрі загубилися та проводили численні бесіди з громадянами, щодо заборони куріння та розпивання алкоголю у громадських місцях.

Уже від сьогодні поліцейські повернуться до виконання своїх службових обов’язків в автопатрулі, до відкриття наступного сезону велопатрулювання.