Новина

В укритті рівненської лікарні відкрили галерею місцевого художника

15:34, 02 Вересня

зображення новини

2 вересня, в укритті Рівненської обласної лікарні імені Юрія Семенюка відкрили галерею місцевого художника Костянтина Качановського. Головний лікар закладу Віктор Ткач пояснив, що роботи мають заспокоювати пацієнтів.

Про це інформує Суспільне.

Загальний кошторис реконструкції сховища складає 11 млн грн, витратили трохи більше третини. Роботи тут тривають, однак, за потреби укриття вже може приймати пацієнтів. В укритті облаштували галерею, де будуть роботи художника Костянтина Качановського.Художник Костянтин Качановський починав свою діяльність із розпису храмів, а з початком повномасштабної війни набув популярності після написання стінопису “Красавіца терпіти не буде”. Так він відповів диктатору рф на його фразу “Нравица, не нравица — терпи, моя красавица”. Після цього автор виконав ще декілька робіт у Рівному, замовлення до нього надходять і з інших міст.

Як пояснив у коментарі головлікар закладу Віктор Ткач, наявність галереї та патріотичних робіт у ній “має заспокоювати людей”.

Сам Костянтин Качановський сказав, що таку співпрацю йому запропонувала лікарня, ця ідея йому сподобалась, тож на неї він пристав.

Саме сховище не ремонтували з 1988 року. Воно готове прийняти три сотні людей, тут облаштовують також операційну.