Новина

В Сарнах на Рівненщині відсвяткували день подяки

10:29, 08 Жовтня

зображення новини

День подяки або ж “Thanksgiving day” популярне свято у країнах Європи, а особливо у США. Порівняно недавно це свято започаткували на Сарненщині . Зокрема, цього річ Свято Подяки відбулось у Сарнах вже втретє.

Попри досить таки не сприятливу погоду на площі зібралося чимало жителів і гостей міста, щоб подякувати одне одному, Богу та попросити в Бога миру в Україні.

Незважаючи на холод для всіх відбулися виступи духового оркестру зі Степаня та  хоровий спів. А для найменших на святі організували  розваги на батуті, попкорн, різні смаколики, а щоб не замерзнути гарячим чай. Для того, щоб свято запам’яталося надовго усі охочі могли зробити світлину у спеціальній фотозоні.

Також, були виступи релігійних діячів. Зокрема, Ростислав Шкіндер, пастор, учитель української церкви християн віри євангельської, директор місіонерської школи “Ковчег спасіння” акцентував на багато речей за які ми повинні дякувати Богу. Він відзначив:

«Мільйони людей не доїдають на планеті Земля, а ми – ситі. І як добре, що в нашому краї свобода віросповідання, через що страждали наші діди. А Біблію вільно можна купити в християнських магазинах».