Новина

В Острозі виграли грант від МЗС Великої Британії

13:38, 24 Січня

зображення новини

Завдяки гранту від Міністерства закордонних справ (МЗС) Великої Британії приміщення сховищ Центру культури та дозвілля Острога, краєзнавчого музею Державного історико-культурного заповідника та Музею історії Острозької академії облаштовують генераторами і обігрівачами. Реалізовується проєкт «Покращення сховищ цивільного захисту закладів культури м. Острог» за фінансової підтримки Краун Ейджентс та «UKAid».  Кошти на придбання обладнання отримала громадська організація «Братство імені Князів Острозьких». Про це розповіли на сайті «Суспільного».

Як розповів, один із засновників громадської організації Андрій Брижук, за надані кошти – 10 тисяч фунтів – закупили прилади для нагрівання води, інвалідні візки, пеленальні столики, та інші речі.

Окрім коштів на матеріальне забезпечення, передбачили проведення тренінгів з домедичної допомоги та тренінгу з психологом для працівників згаданих закладів.

Музей історії Острозької академії — один з трьох закладів, які отримали допомогу. До повномасштабного вторгнення сховище у ньому використовували як виставкову залу. Після 24 лютого 2022 року всі експозиції звідси прибрали і мистецька галерея стала укриттям як для туристів, так і для місцевих жителів. Директорка Музею історії Острозької академії Анастасія Хеленюк зазначила, що використовувати приміщення планують не лише під час тривог.