Новина

В Острозі стартувала дводенна «Школа успіху» для молоді

10:25, 03 Листопада

зображення новини

У суботу, 2 листопада, відбулося відкриття «Школи успіху» в Острозі.  Молодь віком від 13  до 18 років , з Острога, Рівного, Вараша, Луцька впродовж 2–3 листопада братиме участь у проєкті  «Школа успіху». Для 45 учасників читатимуть мотиваційні лекції, навчатимуть командотворенню.

В Острозі цей освітній  проєкт організовує одинадцякласниця НВК “Острозька ЗОШ І-ІІІ ст .- гімназія” Анна Лавреню,  випускниця Всеукраїнського етапу «Школи успіху» від Фонду Кличко.

Упродовж двох днів на учасників чекає насичена програма тренінгів та активностей.  У суботу школярі  брали участь в командотворних іграх, говорили про тайм-менеджмент. Крім того, відвідали Інтерактивний музей стародруків і послухали лекторів Анастасію Драчук та Олександра Олішевського.

3 листопада, учасників також чекає насичена програма. Зокрема власниця Classic Hostel у Варшаві Олена Завадська розкаже молоді про «Шлях до успіху – любов без меж», про те, як це почуття допомагає нам подолати будь-які проблеми та досягти вершин. Віталій Яремчук– Молодіжний делегат України до ООН  говоритиме про «ООН та Цілі Сталого Розвитку: виклики та перспективи».

Єлизавета Тимощук – викладач кафедри психології та педагогіки НаУ «Острозька академія» проведе тренінг на тему «Самопрезентація: сучасний імідж успішної особистості». Окрім того, учасники «Школи успіху» говоритимуть про міжнародне волонтерство. Про свій досвід у цьому напрямку розкаже  Ірина Гоюк – проєктна менеджерка в Media Development Foundation.

Захід проводиться за підтримки Олександра Корнійчука, Нової Пошти Острог, Управління з питань молоді та спорту Рівненської ОДА, Відділу молоді та спорту Острога, НаУ “Острозька академія”