Новина

В останню путь провели ще двох захисників Рівненщини

09:40, 15 Березня

зображення новини

На Рівненщині провели останнім земним шляхом двох захисників – у Рівному Максима Кліменка та в селі Антонівка Березнівської громади Юрія Миронця.

Про це повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація.

Максим Кліменко народився у Маріуполі, працював на металургійному комбінаті. Чоловік походить з патріотичної родини та сам надзвичайно любив Україну. Наприкінці березня минулого року Максим евакуював родину із окупованого Маріуполя до Рівного, а коли дружина та маленький син були у безпеці – пішов у військомат та став на облік. Влаштувався на роботу ливарником, а в листопаді його мобілізували.

На жаль, солдат Максим Кліменко загинув у бою з російськими окупантами 28 лютого 2023 року поблизу села Червонопопівка на Луганщині. Ворог забрав життя Максима саме у день народження його дружини. А 13 березня йому мало б виповнитися 35 років. Він був надзвичайною людиною: справжнім патріотом, щирим та привітним, працелюбним та порядним.

59-річний воїн Юрій Миронець – батько багатодітної родини. У 2022 році поповнив лави Збройних Сил України. На захист України разом з ним стали його син та зять. Військовослужбовець перебував на службі в окремій президентській бригаді імені гетьмана Богдана Хмельницького.

Фізичні та нервові навантаження негативно позначилися на здоров’ї військовослужбовця, серце Юрія Миронця не витримало. Чоловіка поховали у рідному селі Антонівка з усіма почестями та гідною шаною померлому бійцеві.

Світла та вічна пам‘ять Героям. Слава хоробрим українцям!