Новина

В Олександрійській громаді з’явилась пожежна команда із добровольців

18:00, 31 Березня

зображення новини

В Олександрійській громаді відкрили добровільну пожежну частину. Сьогодні генерал державної пожежної охорони Польщі та керівник добровольчих формувань в Західнопоморському воєводстві Марек Ковальський, представники ДСНС України і Рівненщини привітали команду добровольців. Вручили їм сертифікат на отримання пожежного одягу і автокрану.

Про це повідомили у Рівненській ОВА.В сусідній Польщі добровільний рух розвивається вже понад 100 років. В Україні лише почали його впроваджувати. Разом із тим, від початку адмінреформи в тергромадах Рівненської області вже створено 76 підрозділів пожежної охорони. З них 21 – добровільні команди. Лише у 2022 році в області почали діяльність 11 підрозділів добровільної пожежної охорони.

Тим часом добровільна пожежна команда в Олександрійській громаді буде обслуговувати 15 населених пунктів. Там проживає понад 10 000 мешканців. У новоствореній пожежній команді нестимуть службу 6-ро місцевих жителів.

Добровольці — це перші помічники професійних пожежних, які реагують на надзвичайні ситуації, що виникають на території їх громади. Це небайдужі громадяни, які вирішили зробити свій внесок у безпеку громади.

Таким чином, громади допомагатимуть створювати осередок добровільного волонтерського руху не лише на своїй території, а й в Рівненській області загалом.