Новина
В інфекційних відділеннях Рівненщини перебуває 171 хворий на коронавірус
10:07, 15 Червня

Станом на ранок 15 червня на Рівненщині зафіксовано 14 нових випадків захворювання на COVID-19. Про це повідомляє Рівненська ОДА.
Це:
-7 мешканців з м.Рівне;
-1 з м.Здолбунів;
-1 з м.Радивилів;
-1 з Гощі;
-3 з Рівненського району (по одному в селах Великий Олексин, Гориньград, Городок);
-1 з Костопільського району (с.Деражне).
Вік захворілих від 9 до 72 років.
Таким чином в Рівненській області, за час пандемії, маємо 2462 випадки захворювання на коронавірус. З них 167 дітей та 366 медпрацівників. Наразі в інфекційних відділеннях перебуває 171 хворий.
Через ускладнення, викликані коронавірусом, 47 випадків – летальні.
Подолали COVID-19 – 1316 осіб. Сьогодні одужало 13 хворих з Рівненського району та міста Рівне.
На перевірці лабораторій області – 178 зразків.
