Новина

В День ЗСУ у Рівному освятили дерев’яну скульптуру воїну-захиснику

12:06, 07 Грудня

зображення новини

У Рівному 6 грудня освятили дерев’яну скульптуру воїна-захисника, яку створив різьбяр Микола Бондарчук. Він зробив її з аварійного дерева на подвір’ї Свято-Троїцької церкви ПЦУ в мікрорайоні Басів Кут.

Про це розповіли у Суспільному.Скульптура насичена символікою: там і журавлі, і тризуб, і калина. Над головою українського воїна до неба відлітають журавлі, як символ тих бійців, які не повернулися додому живими. Знизу горить свічка на згадку про захисників, які полягли на полі бою.

Дизайн різьблення Микола Бондарчук розробляв спільно із настоятелем храму, отцем Леонідом Поліщуком. Над макетом працювали майже пів року.Освячення скульптури воїна-захисника саме на 6 грудня запланували заздалегідь.

“Нам було докорінно важливо сьогодні, у цей день це відкрити. Знаєте, це буде для наших дітей, для внуків, для правнуків. Нас не буде, а вони будуть. Вони прийдуть сюди і запитають: а це що за статуя, а це що таке? І люди їм розкажуть”, — каже настоятель Свято-Троїцького храму отець Леонід.

Скульптура воїна-захисника стала другою, яку вирізали на церковному подвір’ї з аварійних дерев. Кілька років тому майстер виконав композицію Божої Матері з Ісусом на руках.Фото: Суспільне Рівне