Новина

Уже в 43 загальноосвітніх навчальних закладах області карантин

16:29, 27 Січня

зображення новини

У Рівненській області епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ не перевищено. Він складає 808 випадків на 100 тис. населення.  Повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація.

Перевищення епідемічного порогу зареєстровано у Радивилівському (на 77%), Зарічненському (на 30%), Костопільському (на 16%) районах, м. Острог (на 48%) та м. Вараш (на 19%). В Радивилівському, Зарічненському, Костопільському районах та м. Острог введені заходи, які передбачені на період епідемії.

На четвертий тиждень січня хворих на грип та гострі респіраторні захворювання в області зафіксовано 7922 особи, з них 70,6% – діти.

На жаль, 23 січня цього року зареєстровано летальний випадок від грипу в області. В Україні зафіксовано 5 летальних випадків. У п’яти випадках хворі не були щеплені від грипу та пізно звернулися за медичною допомогою.

На Рівненщині помер чоловік від вірус грипу “А”

Медпрацівники закликають жителів Рівненщини не займатися самолікуванням та вчасно звертатися за допомогою у разі захворювання, а також вакцинуватися.

За інформацією Рівненського обласного лабораторного центру, тимчасово призупинене навчання у 43 загальноосвітніх навчальних закладах області (31 у Костопільському, 3 – Радивилівському, 1 – Зарічненському, 1 – Корецькому, 4 – Володимирецькому районах, 3 – м. Острог) та у 2 дитячих дошкільних закладах (Корецький район). Такі заходи передбачені на період епідемії.