Новина

Український військовий презентував свої книги у Рівному

16:15, 14 Вересня

зображення новини

У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася зустріч з львівським журналістом та ветераном російсько-української війни Владом Якушевим. Військовий уперше в нашому місті презентував свої книги «Карателі» (2018)  та «Сірі археологи» (2019). Останню він написав у співавторстві з Андрієм Лотоцьким. На літературну зустріч із автором прийшли бойові побратими, студенти та зацікавлені читачі.

На початку зустрічі Влад Якушев представив своїх друзів-бійців, зауваживши, що «Карателі» – це книга саме про них. Твір написаний на основі власного досвіду та спостережень за подіями 2015-2016 р.р. в контексті стосунків України та Росії. За словами автора, «карателі» –  це той ярлик, який усі ці роки російська пропаганда намагається закріпити за українськими солдатами. Однак, серед головних героїв  –  не лише військові, а й цивільні, журналісти, волонтери…«Ця книга про війну, воїнів та людяність, які загартовані важким вогнем, перед якими пасували елітні війська РФ», – зауважує автор. Це «особиста книга пам’яті», яка поєднує різні історії. Зокрема, у ній згадані трагічно загиблі бійці 14-ї моторизованої піхотної бригади.

А цьогоріч на світ з’явилася нова книга Влада Якушева у співавторстві із Андрієм Лотоцьким «Сірі археологи». Це перша книга із запланованої трилогії. В основі сюжету – реальні пригоди двох кумів, які за допомогою металошукача вже не один рік шукають скарб. Автор запевняє, що в ній чимало кумедних моментів.