Новина

Українцям почали надходити фейкові листи про обстріл Рівненської АЕС

16:51, 16 Вересня

зображення новини

Українцям почали надходити електронні листи нібито від ДСНС про обстріл Рівненської АЕС. 

Про це повідомляють у Центрі протидії дезінформації.

Зазначається, що обстріл спричинив підвищений рівень радіації. У листах також вказуються інструкції щодо евакуації та посилання на невідомі сумнівні ресурси.

Разом з тим, як повідомляють у ЦПД, ДСНС не розсилала подібних повідомлень, а пошти структури не були зламані.

Ймовірно, ці листи розсилалися через поштові скриньки-двійники та є частиною російської інформаційної атаки з метою посіяти паніку серед населення, дискредитувати українські держструктури та знизити рівень довіри до них. 

Якщо ви отримали подібний лист, позначте його як спам та в жодному разі не переходьте за вказаними посиланнями. Якщо ви все ж перейшли за посиланням, зверніться до кіберполіції”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Центр Протидії Дезінформації