Новина

У зоопарку Рівного відкрили пам’ятник тваринам, які загинули через війну

10:45, 25 Травня

зображення новини

Вчора, 24 травня, у Рівненському зоопарку відбулося відкриття символічного меморіального знаку в пам’ять про тварин, які загинули через війну.

Олена Євтодюк – ідейний організатор та благодійниця даного проекту – розповіла, що ідея виникла ще цьогоріч в лютому. Для розміщення знаку вирішили облагородити скульптуру оленів, яка і раніше була тут розташована. На реставрацію та встановлення знаку дівчина витратила близько 9 тисяч гривень з власного бюджету.

Момент відкриття був хвилююче радісним, і водночас із сумним присмаком війни, яка триває, і продовжує забирати життя не лише людей, а й братів наших менших.

Спустошені зоопарки та тіла беззахисних тварин. Так виглядають наслідки війни для зоопарків, які зазнали обстрілів з боку рф. Серед тварин загинуло близько 10 мільйонів особин.

Це важливий день в історії Рівненського зоопарку, адже цей меморіальний знак – не просто скульптура, а символ збереження кожної живої душі, які ми повинні з Вами захищати пліч-о-пліч, зазначили на фейсбук-сторінці закладу.